BAHAR ZEYNEP BARUT
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
Bilgi Teknolojileri öğretmenliği mezunudur. Uzun süre Uluslararası firmalarda yazılımcı olarak çalışmıştır. Kısa bir süre MEB'e bağlı öğretmenlik yapmıştır. İşletme Yüksek Lisansı, ve Yönetim Organizasyon Doktorası sahibidir. Uzmanlık alanı, Örgütsel Davranış ve Örgütsel Psikolojidir. Kurumsal Check-up ve Kurumsal eğitim üzerine hizmet veren Beyond to Human firmasının sahibidir. Haftalık olarak farklı E-Gazetelerde ve çeşitli iş dünyası dergilerinde yazarlık yapmaktadır. Pek çok farklı amaçla kurulmuş ama hedefinde İNSAN odaklı STK'ya üyedir. ingilizce, başlangıç seviyesinde İtalyanca bilmektedir.
MELİKE SEYFİ
BAŞKAN VEKİLİ
Lisans derecesini 2020 yılında Atılım Üniversitesinde İçmimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümünde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra işi mutfağında öğrenmek için Ankara Hasanoğlan'da bulunan Atia Ahşap Tasarım firmasında mesleki faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir. Edindiği bilgi ve deneyimler sonrasında 2022 yılında kendi şirketi Melike Seyfi İnteriors'u kurmuştur. İnsan odaklı pek çok STK'lara üyedir.
EBRU BAYKAL
BAŞKAN VEKİLİ
Dumlupınar Ünversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi İşlteme Bölümü Mezunudur. Serbest Mali Müşavir Olarak Baykal Müşavirlikte Hizmet Vermektedir. İnsan Hakları ve Hayvan Hakları alanında aktivist olup, Sivil Toplum faaliyetlerine pekçok dernekte devam etmektdir.
AYÇA COŞKUN
DİSİPLİN KURULU BAŞKANI
Erciyes Ünversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü, Anadolu Ünversitesi Kamu Yönetimi Mezunudur. Serbest Mali Müşavir Olarak kendi Aile Şirketlerinde Müşavir olarak Hizmet Vermektedir. Bütüncül Sağlık üzerine eğitimler almaktadır.
GÜL SEVİL ERİŞİ
DİSİPLİN KURULU BAŞKAN YARDIMCISI
KTÜ İİBF İktisat, AÖF Turizm ve Seyahat Hizmetleri, AÖF Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümleri mezunudur. Uluslararası bir firmanın Finans Departmanında yönetici olarak 20 yıllık bir çalışma deneyimi vardır. E-ticaret ve Dış Ticaret Uzmanıdır. E-ticaret konusunda serbest çalışmaktadır. Amatör ve profesyonel olarak Fotoğraf çekmektedir. Karadeniz Teknik Üniversitesi Mezunlar Derneğinde yönetim kurulu üyesidir. İFSAK üyesidir ve son beş yıldır, gönüllü olarak İfsak'a destek vermektedir. İyi derecede İngilizce ve başlangıç seviyeside İspanyolca bilmektedir.
İLKE ÇINARLI
DENETLEME KURULU BAŞKANI
2020 yılında Ankara ATILIM ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK ve ÇEVRE TASARIMI BÖLÜMÜ'nden mezun olmuştur. Aynı zamanda ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KÜLTÜREL MİRAS ve TURİZM bölümünde eğitimine devam etmektedir. Aktif olarak mesleğinde çalışmaktadır ve yabancı dil eğitimi vermektedir. Birçok sivil toplum kuruluşunda gönüllü olarak çalışmaktadır.
ALPARSLAN GÜL
DENETLEME KURULU BAŞKAN YARDIMCISI
Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat mezunudur. Ağaç İşleri Tasarımı Üzerine Atölyesi vardır. MHP, AKP ile başladığım siyasi hayatıma kurucusu olduğum İYİ Parti saflarında devam ediyorum.
AV. BAHAR DURSUN
HUKUK MÜŞAVİRİ
Çankaya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (İngilizce) ve Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesinden şeref öğrencisi olarak mezun olmuştur. Ankara Barosuna kayıtlı serbest avukatlık yapmaktadır. Orta düzey İngilizce bilmektedir.
AV. ALPTÜRK KAYA
HUKUK MÜŞAVİRİ
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunudur. Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Medenî Usûl Ve İcra-İflas Hukuku Bilim Dalı Yüksek Lisans, YALE UNIVERSITY American Contract Law I American Contract Law II, UNIVERSITY OF ILLINOIS Corporate & Commercial - Contracts & Employment Law, LUND UNIVERSITY, Corporate & Commercial Law II: Business Forms, Financing & Governmental Regulation, CASE WESTERN RESERVE UNIVERSITY European Business Law: Doing Business In Europe Introduction To International Criminal Law, Roof Entrepreneurship Group Bilişim Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Ayrancı Anadolu Lisesi Mezunları Derneği, Yönetim Kurulu Başkanı
AV. MUSTAFA KÜRŞAD COŞKUN
HUKUK MÜŞAVİRİ
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. 1997 yılından bu yana Ankara Barosuna kayıtlı serbest avukattır. Ankara Barosu Çocuk Hakları Merkezinde bir dönem Başkanlık yapmıştır. Fenerbahçe Spor Kulübü ve Türk Eğitim Derneği üyesidir. Romatizma Hastaları Bilgilendirme ve Destekleme Derneği'nde yedek denetleme kurulu, Gençler ve Çocuklar İçin Temiz Dünya Derneği'nde yedek yönetim kurulu üyesi, Ankara Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği'nde Asil Denetim Kurulu üyesi, Hukukçu Fenerbahçeliler Derneği Kurucu Başkan Yardımcısı ve halen daha Başkan Yardımcısı görevlerini yürütmektedir.
AV. HİLAL DUYGU ÇAYIRTEPE
HUKUK MÜŞAVİRİ
Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Ankara'da serbest avukatlık ve uzlaştırmacılık yapmakta olup şirket danışmanlığı, KVKK danışmanlığı başta olmak üzere benzer hukuki alanlarda hizmet vermektedir. Lisans döneminde Anadolu Üniversitesi Fikir Atölyesi ve Münazara Kulübü'nde önce üyelik ardından yönetim kurulunda görev almıştır. Yöneticisi olduğu Gülümseten Kutular Yardım Projesi yerel basında ilgi çekmiş olup proje iki kere tekrarlanmış ve büyük destek görmüştür.
FATMA SANİ
İDARİ VE MALİ İŞLER YÖNETİM KURULU BAŞKANI
Dokuz Eylül Ünversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme mezunudur. İki çocuk annesi olup, hali hazırda bir Finans kurumunda orta düzey yönetici olarak görev yapmaktadır.
KÜBRA AYLANÇ ELMAS
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER KURULU BAŞKANI
Sakarya üniversitesi İnşaat mühendisliği bölümü mezunudur. Üst yapı ince işler şefliği, cami inşaatı statik, hakediş metrajı ve şantiye şefliğini yapmıştır. Sirkeci Garı Marmaray işletme müdürlüğü binası onarımı ve hakedişi şantiye şefliğini üstlenmiş, Rum-i Mehmet paşa cami şantiye şefliği, hakediş ve metrajını yapmış. Vakıflar genel müdürlüğü ve Devlet Demir Yolları projelerinde çalışmıştır. Rusca ve İngilizce bilmektedir.
ELÇİN ESERLİ
EĞİTİM İŞLERİ KURULU BAŞKANI
Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler mezunudur. Mucit Abla Markası ile Anadoluyu Köy Köy gezip Bilimi yaymak için gösteriler düzenlemektedir.
GÜLAY TATLI
ÜYE İLİŞKİLERİ KURULU BAŞKANI
Sağlık meslek lisesi, Sağlık kurumlar işletmeciliği Y.O., İşletme Lisans, Sosyal Hizmetler Lisans, Hastane ve sağlık kurumlar yüksek lisans mezunuyum. 29 yıldır kamu kurumunda hemşire olarak görev yapmaktayım. İnsanlar özellikle geriatri alanında ilgilenmek hayattaki amacımı oluşturuyor. İnsan Hakları alanında aktivistim.
TUNCAY YAKUT
ÜYE İLİŞKİLERİ BAŞKAN YARDIMCISI
Sağlık Meslek Lisesi mezunudur. Emekli olduğu süre içerisinde kendini Bütüncül Sağlık alanlarında geliştirmiştir. Sosyal Medya Uzmanı olarak aktif şekilde çalışmaktadır. İnsan ve Hayvan Hakları Aktivistidir.
GİZEM KOÇAK
ÜYE İLİŞKİLERİ KURULU ÜYESİ
Anadolu lisesi, Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Sağlık Bilimleri fakültesi Hemşirelik bölümü lisans mezunuyum. 4 yıldır kamuda hemşire olarak görev yapmaktayım. Çocuklarla iletişim halinde olmak ve yardım konusu öncelikli ilgi alanımdır.
MERVE KÖR
PSİKOLOG
Konya Selçuk Ünversitesi Sağlık bilimleri Y.O. Hemşirelik bölümü lisans mezunuyum. Psikiyatri hemşireliği ve psikoloji yüksek lisans programında öğrenciliğim halen devam etmektedir. 4 yıldır kamuda hemşire olarak çalışmaktayım. İnsanların doğumundan başlayarak yaşadığı psikiyatrik süreçleri ve travmaları konusunda çalışmaktan ve gelişim süreçlerinde hayatlarına dokunabilmek öncelikli amacımdır.
NURHAN ÇELEBİOĞLU
SATIN ALMA YÖNETİM KURULU BAŞKANI
Moda Tasarım ve Hazır Giyim Mezunudur. Hazır giyim sektöründe öncü bir firmada Orta Düzey Yönetici olarak çalışmaktadır. İnsan Hakları ve Hayvan Hakları aktivistidir.
TUĞBA SUTUTAN
SATIN ALMA YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI
Kahraman Maraş Sütçü İmam Ünversitesi Ziraat Fakültesi, Ziraat Mühendisliği ve Anadolu Ünversitesi Hukuk Fakültesi Adalet Bölümü Mezunu. Kamu Bankasında Satış Yönetmeni